1898 РІК

США, штат Міннесота. Самюель Бронштайн, виходець з багатої сім'ї, що став вже на той момент успішним бізнесменом, втілює свою ідею створення розкішного матраца: відкриває виробництво і створює свій перший шедевр - King Koil, матрац для американської еліти.

1911 РІК

Високий матрац потрапляє в спальні впливових осіб і набирає все більшої популярності. Замовлення на King Koil зростають, і пан Бронштайн відкриває свій перший бутік у Вашингтоні, а через 2 роки і в Нью Йорку.

1929 РІК

Бронштайн інвестує кошти в розвиток технологій, і відкриває власне пружинне виробництво. Вперше в історії США з конвеєра сходять незалежні пружини, упаковані в тканинний чохол. Високий матрац на незалежних пружинах стає візитною карткою бренду King Koil.

1935 РІК

Матраци King Koil створюються без застосування клею, за технологією, винайденою самим Бронштайном методом «тафтингу»: шари матраца скріплюються між собою вручну, тонкою голкою і вовняними нитками.

1941 РІК

Молодий Джон Кеннеді через проблеми зі спиною (його мучили хронічні болі в поперековому відділі) звільнився з армії США і продовжив службу у військово-морському флоті. На його щастя в його долі своєчасно виник пан Бронштайн, який запропонував йому руку допомоги. Через 20 років Кеннеді стане президентом. Можливо не останню роль зіграв у цьому матрац King Koil, який підкорив молодого Кеннеді. Вже будучи президентом, Джон Кеннеді не забуде свого рятівника і буде всіляко сприяти процвітанню компанії King Koil.

1953 РІК

С. Бронштайн патентує свою знамениту технологію «тафтингу» і«прихованого тафтингу», коли кожен стібок закріплюється декоративною бутоньєркою і стає абсолютно невидимим. До цього часу в світі працює вже кілька представництв компанії: у Великобританії, Франції та Норвегії.

1978 РІК

King Koil процвітає, відкриваючи одне представництво за іншим. До цього часу розкішний матрац представлений в 25 країнах світу.

1989 РІК

Американська асоціація ортопедів і мануальних терапевтів FCER присвоює матрацам і підставам King Koil звання кращої ортопедичної спальної системи з продаваних в світі.