З давніх-давен ручна робота майстерних майстрів цінувалася більше машинної, автоматизованої. Виріб, створений своїми руками, містить тепло цих рук, а значить зроблений з більшою турботою і любов'ю. Жодна машина не може перевершити досконалу роботу, виконану досвідченим майстром для виробництва такого шедевра, як матрац King Koil. Матрац King Koil - вінець матрацного мистецтва, зшитий і зібраний вручну методом ТАФТИНГУ.

ТАФТИНГ

Технологія тафтингу являє собою особливий спосіб скріплення шарів матраца.

Пласти матраца прошиваються наскрізь, за допомогою спеціальної довгої голки і вовняних ниток. Середня кількість стібків - 48. Як правило, вони закріплюються зверху декоративною бутоньєркою.

Вперше технологія тафтингу була застосована в 1935 році під керівництвом Самюеля Бронштайна, у виробництві матраців King Koil.

З тих пір технологія тафтингу стала «візитною карткою» бренду, і застосовується донині. Також у новій колекції American Lady використовується метод прихованого тафтингу, коли стібок закріплюється не на поверхні матраца, а «прихований» у верхньому комфортному шарі.

Технологія прихованого тафтингу блокує кожен комфортний шар матраца в певному положенні, що дозволяє запобігти їх зміщенню, а значить і деформації.

КРОК 1.
ПІДГОТОВКА ОСНОВИ МАТРАЦА

Пружинний блок з'єднується з системою посилення жорсткості з боків матраца Excellent Edge.
Для збалансованої роботи системи пружинний блок повністю ізолюється завдяки захисту шарів Protect Support.

КРОК 2.
РОЗПОДІЛ ШАРІВ КОМФОРТНОСТІ

В основу матраца поміщаються шари натурального латексу Latex Supreme. Шари комфортності Perfect Foam і Organic Tex викладаються у певній послідовності

КРОК 3.
ТЕХНОЛОГІЯ ТАФТИНГУ

На тафтинг-машині матрац стискається під високим тиском і прошивається наскрізь надміцними вовняними нитками. Нитки фіксуються декоративною бутоньєркою

ЕКСКЛЮЗИВНИЙ ДИЗАЙН

Якість, зведена в ступінь. Реверанс фамільної спадщині King Koil.
Майстерність, відточена десятиліттями, присутня в кожному стібку, в кожному рядку, в кожній деталі.
 

Зовнішній вигляд кожного матраца King Koil демонструє, що він створений для обраних.

Покриття матраців King Koil - це розкішний бельгійський трикотаж, розшитий у винятковому дизайні шовковими нитками.

Технологія об'ємної стібки з відривним стібком виконує не тільки естетичну функцію – малюнок стібки ретельно продуманий таким чином, що дозволяє крові вільно циркулювати, не затискаючи судини, в якому б положенні не перебувала людина під час сну. Незвичайно комфортна поверхня матраца дозволить відчути зручність і підтримку.

Кожна пружина в матраці підлаштовується під кожен вигин тіла і реагує на найменший, навіть самий непомітний, рух. Внутрішній устрій матраца можна порівняти з годинниковим механізмом, де кожна деталь точно підібрана і виконує свою функцію.

Натуральні матеріали, з яких виконані всі моделі, дарують природну турботу. Кожен них володіє унікальними властивостями, які дарують особливе почуття комфорту сплячій людині: натуральний латекс, шерсть ягняти, «дихаюча» бавовна і льон вміло поєднують практичність з екологічністю.

King Koil –
справжнє значення розкоші