КОЖЕН ТРЕТІЙ МІЛЬЙОНЕР СПИТЬ НА МАТРАЦІ KING KOIL

За даними Sleep Journal за 2012 рік з п'яти мільйонів американських мільйонерів, кожен третій віддає перевагу бренду King Koil. Таким чином, понад півтора мільйона американських мільйонерів спить на розкішних матрацах King Koil.

БІЛЬШЕ 50 ГОЛЛІВУДСЬКИХ ЗІРОК ВИБРАЛИ ДЛЯ СЕБЕ ВІДПОЧИНОК НА KING KOIL… І ЗАЛИШИЛИСЯ НИМ ЗАДОВОЛЕНІ

Кірстен Данст, Дженніфер Лопес, Джулія Робертс, Лів Тайлер, Ніколь Кідман, Сара Джессіка Паркер і багато інших не уявляють свій сон без високого розкішного матраца King Koil. У райдерах деяких з них навіть є пункт, що в їх номері неодмінно повинен бути матрац King Koil. А для бренду немає кращого визнання, ніж бути включеним в райдер голлівудської зірки.

НАЙДОРОЖЧИЙ МАТРАЦ KING KOIL КОШТУЄ 50 000 ЄВРО

Його висота становить 80 см, в його основі лежать 3 пружинні системи з надміцної сталі різного ступеня підтримки. Матрац створений тільки з натуральних наповнювачів і збирається вручну протягом 20 днів.

НАЙБАГАТША ЛЮДИНА В СВІТІ СПИТЬ НА МАТРАЦІ KING KOIL

Згідно з рейтингом найбагатших у світі людей опублікованому в журналі Forbes за підсумками 2012 року, найбагатша людина в світі Карлос Слім Елу – 70-річний бізнесмен з Мексики – придбав для себе матрац King Koil. Видання стверджує, його представник купив відразу кілька матраців, у тому числі для яхти свого керівника.

KING KOIL ВХОДИТЬ ДО П'ЯТІРКИ НАЙСИЛЬНІШИХ МІЖНАРОДНИХ КОМПАНІЙ З ВИРОБНИЦТВА ТА РЕАЛІЗАЦІЇ МАТРАЦІВ

Дана позиція залишається незмінною протягом більше 15 років. Бренд King Koil отримав визнання партнерів, кращих світових готелів і впливових персон у всьому світі. Спільно з іншими компаніями-лідерами King Koil веде активне соціальне життя, беручи участь у благодійних проектах. Репутація King Koil ні у кого не викликає сумнівів.