Рус
Добавьте товары в желания
Добавьте товары для сравнения
0
Мой заказ

Матрас King Koil Sensation 80x200

В наличии
Артикул: 14046
80 972 грн
К сравнению
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список желаний

Быстрый заказ
Описание

Матрац Sensation - витвір мистецтва, зібраний і зшитий вручну. Кожен матрац ретельно перевіряється на рівень комфорту і підтримки, на довговічність.

Матрац має європейський сертифікат якості, який гарантує споживачам, що продукт виробляється при дотриманні суворих вимог до якості і безпеки. За більш ніж столітню історію King Koil створив матрац Sensation - еталон розкоші і комфорту серед матраців.

Особлива увага до деталей визначає красу і функціональність кожного матраца. Шари матраца зшиваються вручну вовняними нитками за допомогою методу "тафтинга". Запатентована технологія гарантує міцність і довговічність виробу.

Матраци King Koil виконані за технологією Turn Free, завдяки якій матрац без утомливих перевертань збереже пружність навіть при експлуатації з одного боку. Матраци King Koil сконструйовані таким чином, що незалежно від маси тіла витримують будь-які навантаження і не мають обмежень по вазі.

Матраци King Koil зібрані і зшиті вручну із застосуванням методу тафтингу. Технологія повністю виключає використання конвеєрних технологій.

У матрацах King Koil застосовується потрійний контроль якості матраців під наглядом американської експертної комісії. Матраци протестовані в європейській лабораторії сну спеціальним ролером на 50 000 циклів.

Висота - 25 см

Жорсткість - середня

Максимальне навантаження - без обмежень

Новый отзыв или комментарий
Войти с помощью
Оцените товар
Отправить
Наверх